Felgi niemieckie gwarancją jakości

Na rynku jest wiele ofert felg aluminiowych. Wzorów jest dużo, mogą być niezwykle atrakcyjne, oprócz tego dostajemy gwarancję i certyfikat jakości. Jakby tego było mało cena jest niezwykle atrakcyjna. W praktyce okazuje się, że mamy do czynienia ze słabej jakości chińskimi felgami. Poza numerem seryjnym nie dowiemy się jakiej marki są to felgi, gwarancja często nie obejmuje największych wad, które odrzuca się zwalając winę na użytkownika, a same certyfikaty istnieją tylko wirtualnie, bądź zostały przyznane na zasadzie uiszczenia odpowiedniej wysokości opłaty.

Warto zastanowić się dwa razy przed zakupem chińskich felg aluminiowych. Jako specjaliści stanowczo odradzamy taką inwestycję, gdyż tak naprawdę nie wiemy jakiej jakości produkt kupujemy, może się zdarzyć, że nie będzie on idealnie pasował do naszego auta, w najgorszym wypadku przyczyni się to do uszkodzenia samochodu i narażenia naszego zdrowia na szwank.

Polecamy zakup felg produkowanych w Niemczech. Warto zainteresować się felgami marki AEZ, DOTZ i DEZENT. Produkty te posiadają homologacje i certyfikaty niemieckich instytucji badających jakość i kompatybilność. Spełniają bardzo rygorystyczne normy, które skutkują 3-letnią pisemną gwarancją dla klienta.

Felgi aluminiowe DEZENT, AEZ i DOTZ znajdziesz w wielu sklepach w całej Polsce. Największa przymierzalnia felg aluminiowych znajduje się w Warszawie. Wszystkie najnowsze i aktualnie produkowane modele znajdziesz w salonie sprzedaży na ulicy Konwaliowej 5 na Białołęce. Doradcy sprawdzą, czy dana felga będzie pasowała do Twojego auta, doradzą, który wzór najlepiej wybrać i ewentualnie przeprowadzony zostanie montaż na miejscu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *